Zespół Szkół Plastycznych
Liceum Plastyczne
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
materialy
filmy
przetargi
Ważne linki
kontakt
english
ossp
Historia szkoły Patron Absolwenci Nauczyciele


SPIS ABSOLWENTÓW po 1948

ROK UKOŃCZENIA SZKOŁY MIEŚCI SIĘ W PRZEDZIALE:
1948 - 1950
1951 - 1960
1961 - 1970
1971 - 1980
1981 - 1990
1991 - 2000
2001 - 2010
2011 - 2020


ROK UKOŃCZENIA 1948 ROK UKOŃCZENIA 1949 ROK UKOŃCZENIA 1950
Wychowawca: ?

1. Zbigniew Bazylów
2. Maria Bucewicz
3. Zofia Dębska
4. Halina Agnieszka Gepner
5. Danuta Jędrzejewska
6. Feliks Kocianowski
7. Bronisław Kocój
8. Franciszek Kondal
9. Franciszek Kulikowski
10. Krystyna Miodońska
11. Jadwiga Rurańska
12. Albin Słoma
13. Józef Spuła
14. Władysław Stankiewicz
15. Irena Śnitek
16. Janusz Tartyłło
17. Władysław Tumkiewicz
18. Zofia Tyślewicz
19. Bogusława Włodarska
20. Walerian Wołukanis
Wychowawca:
Stanisław Kopystyński

1. Alicja Augustyńska
2. Jerzy Beski
3. Wanda Borkowska
4. Jan Buk
5. Waldemar Cwenarski
6. Andrzej Czyżewski
7. Józef Dombrowski
8. Ryszard Gachowski
9. Józef Jarnicki
10. Zbigniew Karwat
11. Jan Klimkowicz
12. Maria Kwaśna
13. Ewa Lepiarzówna
14. Michał Maszkowski
15. Barbara Menzel
16. Milada Nettik
17. Franciszek Pikuła
18. Natalia Siekańska
19. Stanisław Sołowij
20. Mikołaj Szewc
21. Czesław Szykowny
22. Włodzimierz Włodarczyk
23. Ryszard Wojtyna
24. Zofia Wosiówna
25. Stanisław Zima
Wychowawca: ?

1. Jolanta Andrusikiewicz
2. Ewa Arcinowska 3. Maria Bac
4. Jadwiga Brodowska
5. Irena Chałko
6. Ewa Dworska
7. Jolanta Giers
8. Czesław Golus
9. Marian Gostyński
10. Apolonia Grabowska
11. Zygmunt Janota
12. Irena Kasperowicz
13. Hanna Korczak-Bergander
14. Roman Lisowski
15. Janusz Milewicz
16. Marzena Nebeska
17. Samuel Nisenbaum
18. Stanisław Olszamowski
19. Jerzy Paszenda
20. Teresa Pikuła
21. Tadeusz Prędki
22. Franciszek Pytel
23. Krystyna Słoniewska
24. Anna Szpakowska
25. Wojciech Szpotakowski
26. Konstancja Tuleja
27. Adam Wodnicki
28. Janina Wołodko
29. Izabela Zdziemborska