Zespół Szkół Plastycznych
ossp
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
materialy
filmy
Przetargi
Ważne linki
kontakt
English version
Liceum Plastyczne
Historia szkoły Patron Absolwenci Nauczyciele


SPIS ABSOLWENTÓW od 1948

ROK UKOŃCZENIA SZKOŁY MIEŚCI SIĘ W PRZEDZIALE:
1948 - 1950
1951 - 1960
1961 - 1970
1971 - 1980
1981 - 1990
1991 - 2000
2001 - 2010
2011 - 2020


ROK UKOŃCZENIA 1951 ROK UKOŃCZENIA 1952
Wychowawca:
?

1. Aniela Adamczyk
2. Teresa Bilis
3. Michał Błażkow
4. Ryszard Bojar
5. Aleksander Bogdan
6. Henryk Cegła
7. Jerzy Chmielewski
8. Teresa Chmura
9. Ewa Cichoń
10. Danuta Czosnykowska
11. Halina Drapała
12. Grażyna Drzewicka
13. Tadeusz Jan Frydler
14. Alicja Gasińska
15. Stefania Janowska
16. Danuta Kalkstein
17. Teresa Kopec
18. Zdzisław Kretowicz
19. Hanna Krzewska
20. Janusz Łabędzki
21. Rachela Majerfeld
22. Irena Małachowicz
23. Krystyna Mischke
24. Zbigniew Paluszak
25. Halina Pawlikowska
26. Irena Piechowiak
27. Teresa Piekarczyk
28. Małgorzata Remiszewska
29. Irena Rosik
30. Regina Rychłowska
31. Józef Sady
32. Stanisław W. Stawicki
33. Stanisław Sikora
34. Jerzy Szlachow
35. Jerzy Szmorliński
36. Czesława Ślusarczyk
37. Jerzy Urbanik
38. Anna Wilk
39. Irena Zdziemborska
40. Halina Zięba
41. Teresa Żmudzka
42. Ludwik Kopaczyński
Wychowawca:
?

1. Janina Borowiak
2. Anna Broniewska
3. Jerzy Dasewicz
4. Juliusz Drewnicki
5. Irena Goryl
6. Jerzy Gruszczyński
7. Bogumiła Hec
8. Jadwiga Jeżewska
9. Leszek Kaufhold
10. Krystyna Kołodziej
11. Regina Konieczka
12. Henryk Kościuk
13. Krystyna Kowalczewska
14. Andrzej Krajewski
15. Wanda Krempicka-Baranowska
16. Zuzanna Kusek
17. Halina Lech
18. Jacek Lipiński
19. Tomasz Łowicki
20. Lidia Łysoń
21. Wanda Majer
22. Irena Marczak
23. Henryk Nowak
24. Zdzisław Nowak
25. Maria Obuchowicz
26. Helena Olearska
27. Jan Paschke
28. Genowefa Podlipska
29. Jan Przewożny
30. Marek Rożynek
31. Krystyna Rumszus
32. Irena Sawicz
33. Hanna Skalska
34. Irena Skangiel
35. Anna Stylo
36. Henryk Sysoł
37. Tadeusz Torba
38. Piotr Ulas
39. Jerzy Włodarczyk
40. Waldemar Wnuczak
41. Kazimierz Zemła
42. Tadeusz Żołdak

ROK UKOŃCZENIA 1953 ROK UKOŃCZENIA 1954
Wychowawca:
?

1. Ryszard Bienikowski
2. Aleksandra Cichocka
3. Bernard Ceszkiel
4. Bogusław Dymel
5. Jerzy Grabowski
6. Zbigniew Kilarski
7. Mieczysław Konopka
8. Józef Lilejko
9. Irena Mandryk
10. Mirosława Markiewicz
11. Zofia Milczanowska
12. Irena Olszewska
13. Edward Papierski
14. Mirosław Pęgowski
15. Olga Pleśniak
16. Roman Rosyk
17. Wiesław Sawczuk
18. Bronisław Trytko
19. Tadeusz Wrona
20. Eugeniusz Wójcik
Wychowawca:
Stanisław Chyła

1. Wanda Frejszmidt
2. Maria Gostylla
3. Halina Horawska
4. Maria Kantor
5. Krystyna Karpik
6. Grzegorz Koterski
7. Krystyna Krupska
8. Władysław Lech
9. Liliana Lewicka
10. Wiktor Możejko
11. Lech Nurek
12. Rafał Ostrowski
13. Tadeusz Pactwa
14. Stanisława Paczos
15. Roman Pawelski
16. Halina Pęgowska
17. Krystyna Piskozub
18. Jolanta Staniszewska
19. Zdzisław Stępań
20. Stanisław Stępień
21. Kamilla Szalewicz
22. Janusz Tyszkiewicz
23. Jadwiga Zwierzycka

ROK UKOŃCZENIA 1955 ROK UKOŃCZENIA 1956
Wychowawca:
?

1. Stanisław Adamek
2. Jerzy Adamski
3. Andrzej Andrzejewski
4. Jan Bancewicz
5. Janina Chryplewicz
6. Grażyna Dobrzańska
7. Bogumiła Formanowicz
8. Tadeusz Fyda
9. Krystyna Gay
10. Grażyna Grabowska
11. Krystyna Gwoździak
12. Maria Jędrzejewska
13. Józef Kilimnik
14. Józefa Łoboś
15. Edward Marszałek
16. Józef Michalski
17. Bogumiła Miner
18. Samuel Najman
19. Teresa Olszewska
20. Janina Piskorowska
21. Henryk Sączek
22. Zdzisław Schmidt
23. Jacek Sikorski
24. Maria Skibińska
25. Jolanta Widomska
26. Norbert Wieschalla
27. Małgorzata Wolszczan
Wychowawca:
Stanisław Chyła

1. Jerzy Bogaczewicz
2. Michał Domański
3. Jacek Dworski
4. Henryk Grzesiowski
5. Stanisław Kanonowicz
6. Jerzy Kościuk
7. Anna Kręcich
8. Alicja Lato
9. Władysław Litwin
10. Roman Martynowicz
11. Bożena Mączuńska
12. Maria Morelowska
13. Waldemar Onyszkiewicz
14. Feliks Podsiadły
15. Ryszard Reguliński
16. Ludmiła Schall
17. Czesław Szalek
18. Stanisław Szyba
19. Zdzisław Szyszka
20. Bronisław Śnieżek
21. Antonina Waluszewska
22. Zbigniew Wróblewski
23. Zofia Zakrzewska
24. Westyna Zienkiewicz
25. Andrzej Zubek

ROK UKOŃCZENIA 1957 ROK UKOŃCZENIA 1958
Wychowawca:
Zygmunt Woźnowski

1. Krystyna Bogdańska
2. Anna Cholewa
3. Janina Czepelewska
4. Dorota Falkowska
5. Marian Fikus
6. Marek Freudenreich
7. Benedykt Hadyński
8. Barbara Januszko
9. Krystyna Kalinowska
10. Horst Kamionka
11. Sabina Kieliszek
12. Halina Klimza
13. Katarzyna Kołacz
14. Jerzy Lech
15. Janina Lewkowicz
16. Stanisław Lityński
17. Mieczysław Makowiecki
18. Bogumiła Mikołajczyk
19. Ryszard Nowicki
20. Jadwiga Orłowska
21. Andrzej Skoczylas
22. Lucyna Socha
23. Maria Sudoł
24. Janina Szawerdo
25. Kamila Wielewicka
26. Jerzy Żuliński
Wychowawca:
?

1. Julia Ciołek
2. Maria Gmyz
3. Wiesław Klimczewski
4. Halina Kostecka
5. Donat Król
6. Stanisław Łazorek
7. Emil Mazurek
8. Zofia Piekarczyk
9. Alfreda Poznańska
10. Elżbieta Preisner
11. Kazimiera Sękowska
12. Alicja Soroko
13. Andrzej Stefanowski
14. Elżbieta Szpalerska
15. Czesław Wiącek
16. Ludwik Wiśniewki
17. Eugenia Witkowska
18. Zdzisław Wójcicki

ROK UKOŃCZENIA 1959 ROK UKOŃCZENIA 1960
Wychowawca:
Sławomir Spychalski

1. Stefan Bagiński
2. Halina Fiutkowska
3. Rafał Jasionowicz
4. Marian Kochman
5. Wiesława Komoń
6. Wojciech Krzywobłodzki
7. Jadwiga Leśkiewicz
8. Zbigniew Leśniak
9. Czesław Łagowski
10. Marta Majewska
11. Marta Nartowska
12. Paweł Niedzielski
13. Edward Niesiołowski
14. Irena Proszak
15. Eugenia Siwicka
16. Józef Soszyński
17. Krystyna Stopierzyńska
18. Janina Sztukowska
19. Alicja Tupikowska
20. Teofila Weszkówna
21. Olga Wielecka
22. Janina Zawadzka
Wychowawca:
Bogdan Hofman

1. Alina Bloch
2. Krystyna Cybulska
3. Joto Dymitrow
4. Agnieszka Frey
5. Wojciech Garley
6. Eugeniusz Gerlach
7. Zbigniew Harmatiuk
8. Andrzej Kawecki
9. Engelbert Krahl
10. Marta Krajewska
11. Bernard Padler
12. Kazimierz Pałka
13. Alicja Pawlaczek
14. Edward Pełech
15. Tadeusz Pietuch
16. Wanda Schreier
17. Krystyna Słabicka
18. Eugeniusz Smoliński
19. Bogumiła Sokołowska
20. Rion-Sin Son
21. Stanisław Stępin
22. Lidia Stoncel
23. Stefan Szpyt
24. Janina Ziemiak
25. Mieczysław Żarły
26. Mira Żelechower