Zespół Szkół Plastycznych
ossp
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
konkursy
matury
materialy
filmy
forum
Przetargi
Ważne linki
kontakt
English version
Liceum Plastyczne
Historia szkoły Patron Absolwenci Nauczyciele


SPIS ABSOLWENTÓW od 1948

ROK UKOŃCZENIA SZKOŁY MIEŚCI SIĘ W PRZEDZIALE:
1948 - 1950
1951 - 1960
1961 - 1970
1971 - 1980
1981 - 1990
1991 - 2000
2001 - 2010
2011 - 2020


ROK UKOŃCZENIA 1961 ROK UKOŃCZENIA 1962
Wychowawca:
Stanisław Kukla

1. Ewa Adamska
2. Henryk Arendarski
3. Stanisław Bursztynowicz
4. Antoni Finke
5. Kazimierz Franczuk
6. Witold Hawrytkiewicz
7. Marta Jędruchniewicz
8. Igor Kuzyk
9. Bogusław Ladra
10. Elżbieta Leopolska
11. Józef Lorenc
12. Christo Mangow
13. Grażyna Mądrzycka
14. Bożena Miler
15. Maria Neczaj
16. Alfred Ojda
17. Jadwiga Pełech
18. Eugenia Płachta
19. Stanisław Puch
20. Zuzanna Rykała
21. Leszek Rzewuski
22. Zygmunt Stawarski
23. Konstanty Szampowalski
24. Arnold Szymański
25. Marta Tataj
26. Wanda Tułasiewicz
27. Stanisław Wasyluk
28. Józef Wierzgacz
29. Wiesława Witkowska
Wychowawca:
Bogdan Hofman

1. Stanisław Anyszka
2. Jan Fabich
3. Andrzej Fogiel
4. Stanisław Janowski
5. Wasilis Jeropulos
6. Jerzy Jezierski
7. Kazimierz Kokoszka
8. Włodzimierz Kolk
9. Jerzy Kozimor
10. Halina Krawiec
11. Zofia Łuczko
12. Witold Masznicz
13. Eugeniusz Małkowski
14. Nicole Noskowski (Naskow)
15. Jerzy Nowosielski
16. Wiesław Paczkowski
17. Kazimierz Wiącek
18. Grzegorz Zbroszczyk

ROK UKOŃCZENIA 1963 ROK UKOŃCZENIA 1964
Wychowawca:
Tadeusz Błochowiak

1. Aleksander Augustowski
2. Czesława Bar
3. Ryszard Borowicz
4. Alicja Bury
5. Anna Cholewa
6. Czesław Ciapało
7. Teresa Filipczak
8. Udo Gerlach
9. Maria Hein
10. Annelies Hoppe
11. Sylwia Zawisza Jarecka
12. Jan Kaczkowski
13. Edward Kłosiński
14. Jerzy Kowalczyk
15. Stanisław Kowalczyk
16. Jerzy Król
17. Jan Osiński
18. Romuald Paszkiewicz
19. Józef Petruk
20. Henryk Regimowicz
21. Mirosława Satryjan
22. Janina Stankiewicz
23. Barbara Tańska
24. Stanisław Troiński
25. Krystyna Walkowiak
26. Wojciech Winiszewski
27. Witold Wójcik
Wychowawca:
Czesław Biesiadecki

1. Anna Bolcewicz
2. Zenon Burycz
3. Ryszard Czyrski
4. Stefan Dousa
5. Jerzy Giemro
6. Bogumił Gnybek
7. Wojciech Górka
8. Leokadia Grzybowicz
9. Janina Janiec
10. Bogumiła Jańczyk
11. Ryszard Jezierski
12. Zofia Kaparoff
13. Wojciech Kapelański
14. Krystyna Kołciuk
15. Grażyna Konieczna
16. Ewa Kowalska
17. Zbigniew Kwiatek
18. Teresa Marusieńska
19. Anna Najdek
20. Danuta Nowrocka
21. Kazimierz Niedzielski
22. Joanna Niwińska
23. Leszek Ojak
24. Andrzej Sieragowski
25. Wiesław Smużny
26. Małgorzata Stolz
27. Zbigniew Studzienny
28. Weronika Szaja
29. Jadwiga Wachsmann
30. Aleksander Weremczuk
31. Halina Zadrejko
32. Zofia Zajfert
33. Elżbieta Zastawna
34. Czesław Żuk

ROK UKOŃCZENIA 1965
Wychowawca:
Tadeusz Błochowiak

1. Andrzej Bilawski
2. Czesława Bort
3. Jadwiga Chmielewska
4. Elżbieta Chodżaj
5. Danuta Chrzanówna
6. Władysława Czajkowska
7. Jadwiga Czerniak
8. Eugenia Dorada
9. Ludwik Ferenz
10. Anna Gątkowska
11. Teresa Golińczak
12. Jan Jagiełło
13. Anna Jarecka
14. Mirosława Jakóbiak
15. Janina Jeżewska
16. Jadwiga Kamińska
17. Czesław Kozanowski
18. Marian Kuczyński
19. Zofia Laurecka
20. Zygmunt Lech
21. Felicja Lege
22. Adam Lipczyński
23. Jerzy Maraj
24. Grzegorz Marszałek
25. Krystyna Maziuk
26. Zuzanna Morgowicz
27. Krystyna Osada
28. Eufrozyna Paluch
29. Ewa Paszkowska
30. Krystyna Piotrowska
31. Ewa Pytlak
32. Bożena Religa
33. Danuta Rembielińska
34. Teresa Rutkowska
35. Ryszard Skałczyński
36. Krystyna Strużyna
37. Ryszard Szwejcer
38. Marianna Urbanowska
39. Lilia Wakuła
40. Tadeusz Zdąbłasz
41. Jan Żurawski

ROK UKOŃCZENIA 1966
                                                  Wychowawca:
Klasa Va: Sławomir Spychalski


1. Zofia Chrząszcz
2. Teresa Ciuhak
3. Antonina Czarnecka
4. Krystyna Czerska
5. Janusz Duliniec
6. Zofia Dziulikowska
7. Barbara Falender
8. Alfreda Foszer
9. Aleksandra Frąckowiak
10. Jerzy Gomuła
11. Danuta Gruchal
12. Maria Jasnoch
13. Adam Jezierzański
14. Antoni Karwowski
15. Ilona Klimkiewicz
16. Danuta Kochanowska
17. Wacław Kowalski
18. Mirosława Koziołek
19. Krystyna Kubiak
20. Stefan Lipka
21. Alicja Nadler
22. Zbigniew Pieleszek
23. Eleonora Pietkiewicz

Klasa Vb: Felicjan Kaźmierczak


24. Ewa Podkowińska
25. Irena Pulikowska
26. Krystyna Rogalska
27. Elżbieta Smiatacz
28. Barbara Smus
29. Janusz Stanko
30. Anna Stożek
31. Andrzej Strach
32. Piotr Szarejko
33. Halina Szetela
34. Krystyna Szukalska
35. Elżbieta Terlikowska
36. Bożena Tuszyńska
37. Genowefa Urbańska
38. Barbara Wesołowska
39. Barbara Wierzbicka
40. Janina Winarska
41. Małgorzata Winiszewska
42. Krzysztof Wołowski
43. Edward Zielonka
44. Janina Ziobrowska
45. Bogdan Zubek
46. Roman Żochowski

ROK UKOŃCZENIA 1967
                                                  Wychowawca:
Klasa Va:
Zbigniew Paluszak

1. Bronisława Biegalska
2. Elżbieta Bronikowska
3. Teresa Cisowska
4. Gieorgi Dimu-Dimowski
5. Andrzej Dobrzański
6. Barbara Fontowicz
7. Bożena Gronowska
8. Justyna Hofman
9. Halina Jasinowska
10. Henryka Kostembska
11. Maria Kozłowska
12. Antoni Kuczyński
13. Krystyna Kulik
14. Irena Małachowska
15. Alina Perłowska
16. Krystyna Petrykowska
17. Leokadia Portko
18. Stanisława Pryjda
19. Krystyna Skóra
20. Danuta Smolich
21. Joanna Wabia
22. Józef Wójcikiewicz
23. Andrzej Wronowski

Klasa Vb:
Józef Trzęsicki

1. Mirosława Bernat
2. Krystyna Bogacz
3. Jan Borowski
4. Aniela Chruściel
5. Teresa Izdebska
6. Krystyna Kopycińska
7. Halina Korytowska
8. Wiktoria Krzyszkowska
9. Elżbieta Łukaszewicz
10. Andrzej Mociński
11. Halina Macioszek
12. Urszula Mazur
13. Bogdan Olczyk
14. Barbara Opierowiec
15. Urszula Pieleszek
16. Irena Piosik
17. Barbara Poprawa
18. Helena Smak
19. Danuta Szklana
20. Bogusław Śmigier
21. Zofia Urban
22. Bogusław Wojtyszyn
23. Krystyna Wołoszka
24. Czesława Zazula
25. Ludwik Żelaźniewicz

ROK UKOŃCZENIA 1968
                                                  Wychowawca:
Klasa Va:
Tadeusz Błochowiak

1. Mieczysław Chudoba
2. Zbigniew Cieśla
3. Halina Gawlik
4. Danuta Gątkowska
5. Małgorzata Jamroz
6. Teresa Koch
7. Stanisław Mamczura
8. Andrzej Mikita
9. Leszek Niciński
10. Aleksander Rakoczy
11. Zuzanna Roszak
12. Eugeniusz Sochacki
13. Andrzej Surmaczyński
14. Jan Trzynadlowski
15. Wiesława Twardowska
16. Elżbieta Wiszniewska
17. Stanisława Woroniecka
18. Barbara Wójcik
19. Jerzy Wroniecki
20. Roman Zalewski
21. Małgorzata Żylińska

Klasa Vb:
Felicjan Kaźmierczak

1. Grażyna Adamczyk
2. Danuta Czerniec
3. Lech Grelak
4. Jacek Kamiński
5. Jerzy Kapłański
6. Alicja Kieszewicz
7. Barbara Kowalska
8. Antoni Kuczyński
9. Grzegorz Kurzajczyk
10. Renata Lenart
11. Teresa Łysik
12. Zofia Machowska
13. Adam Możdżeń
14. Łucja Rutkowska
15. Grażyna Sawierszenko
16. Aleksander Siwak
17. Wiesława Sobolewska
18. Zdzisław Stanisławczyk
19. Elżbieta Świątek
20. Jan Urbaniak
21. Urszula Wepsięć
22. Krzysztof Wójciak
23. Danuta Żeligowska

ROK UKOŃCZENIA 1969
                                                  Wychowawca:
Klasa Va:
Jadwiga Hofman

1. Ewa Andruchów
2. Mariusz Benoit
3. Ewa Hadydoń
4. Waldemar Karczewski
5. Grażyna Kloc
6. Marek Komza
7. Jadwiga Kurmanowicz
8. Zofia Kusiak
9. Anna Lewandowska
10. Ewa Lorek
11. Małgorzata Łańcucka
12. Lidia Mazurkiewicz
13. Maria Miller
14. Wojciech Miźniak
15. Lucyna Pijaczewska
16. Ewa Piotrowska
17. Zinaida Rotfeld
18. Wanda Sikora
19. Danuta Szłowieniec
20. Danuta Szostecka
21. Igor Szum
22. Wanda Wieczorkiewicz
23. Wiesława Woźniak
24. Antoni Zajadacz
25. Halina Zieniewicz

Klasa Vb:
Józef Trzęsicki

1. Danuta Adamek
2. Aleksandra Andrzejczak
3. Piotr Błażejewski
4. Jadwiga Brzeźniak
5. Jadwiga Dębska
6. Bogdan Jackiewicz
7. Jadwiga Jędrzejczyk
8. Anna Karwat
9. Janusz Kazanecki
10. Elżbieta Kołcz
11. Krzysztof Kosik
12. Waldemar Krzczanowicz
13. Monika Kulesza
14. Genowefa Kurdybelska
15. Romuald Kutera
16. Kazimiera Kwalek
17. Paweł Lidtke
18. Barbara Majchrzycka
19. Miłosław Malczewski
20. Janusz Ratajczak
21. Teresa Serwicka
22. Zbigniew Skałczyński
23. Grażyna Skąpska
24. Jerzy Szuter
25. Grzegorz Ziółkowski
26. Małgorzata Zych

ROK UKOŃCZENIA 1970
                                                  Wychowawca:
Klasa Va:
Krystyna Chlebowska

1. Wanda Bąk
2. Anna Chorągwicka
3. Wiesława Dowchań
4. Ryszard Dul
5. Danuta Januszewska
6. Maria Kolouszek
7. Elżbieta Kopeć
8. Jerzy Krause
9. Zenon Kuchalski
10. Władysław Kulesza
11. Zofia Kuźmińska
12. Aniela Lubieniecka
13. Magdalena Myczka
14. Aleksandra Nowak
15. Jacek Paczkowski
16. Bogusław Pawłowski
17. Ewa Poszwald
18. Ryszard Przybyło
19. Jolanta Rembalska
20. Mieczysław Rychlewicz
21. Andrzej Włoszczyński
22. Dorota Wolsztyniak
23. Bożena Wójcik
24. Wojciech Zabłocki
25. Elżbieta Zielińska
26. Henryk Zieliński
27. Teresa Ziober

Klasa Vb:
Felicjan Kaźmierczak

1. Adam Bończa- Pióro
2. Marek Cąpała
3. Elżbieta Cwynar
4. Leokadia Czajkowska
5. Urszula Czarnasiak
6. Marek Dominiak
7. Ireneusz Drezler
8. Janina Hawryluk
9. Jadwiga Jucka
10. Barbara Juszczak
11. Alicja Krzasiak
12. Jan Kukuła
13. Stanisław Łazarski
14. Danuta Mikołajczyk
15. Elżbieta Patrzałek
16. Irena Pieprz
17. Zbigniew Penderecki
18. Regina Ruszlewicz
19. Wanda Stojanowska
20. Elżbieta Stryszak
21. Krystyna Szawara
22. Waldemar Szmatuła
23. Krzysztof Truss
24. Barbara Urbanowicz
25. Łucja Waligóra
26. Urszula Wiśniewska
27. Bożena Wodzyńska
28. Teresa Wróbel
29. Anna Wszyndobył
30. Julian Zawisza