stare logo

Witamy na nowej, oficjalnej stronie Zespołu Szkół Plastycznych we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy również serdecznie na nasz profil na Facebooku, gdzie publikujemy aktualności z życia szkoły.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Adamowi Tyrakowskiemu - tacie naszego ucznia, który zbudował naszą nową stronę www.

maraton

Trzeci Maraton artystyczny odbędzie się 25 maja 2019 w godz. 9:00-14.00. W tym roku tematem są żywioły. Zapraszamy młodzież w wieku 13-16 lat na warsztaty plastyczne z rzeźby, malarstwa, grafiki i jubilerstwa. Zapisy telefoniczne w dniach 13-17 maja 2019, tel. 71 7986914. Bardzo prosimy nie dzwonić wcześniej :)

klatka

Pierwszy numer "Notatek z Zielonej Klatki" został opublikowany w 2013 roku. Założeniem gazetki było i jest prezentowanie działalności wrocławskiego Plastyka, jego uczniów, nauczycieli i absolwentów. Publikowane artykuły mają inspirować i pozwalać na lepsze poznanie  historii szkoły oraz siebie nawzajem. Zapraszamy do zakładki z wszystkimi dotychczas opublikowanymi numerami gazetki: NOTATKI Z ZIELONEJ KLATKI

matematyczne

Informujemy, że w Zespole Szkół Plastycznych we Wrocławiu realizowany jest projekt "Matematyczne eksperymenty - poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław". Projekt realizowany jest od 1 września 2017 roku do 30 czerwca 2019 roku. Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/matematyczne_eksperymenty/o-projekcie.

INFORMACJA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE (pdf)

logotypy

drzwi

UWAGA ZMIANA DATY! - zapraszamy serdecznie 6 kwietnia (sobota) na Drzwi Otwarte do wrocławskiego Plastyka. W godzinach 9.00- 14.00 będzie można porozmawiać z nauczycielami i uczniami, odwiedzić pracownie i obejrzeć wystawę tegorocznych prac dyplomowych w auli szkolnej.