4a
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55          
1 8:00- 8:45 j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
  wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s1 Sala @@
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
wf-6/6 #s1 Sala 201
2 8:50- 9:35 religia-3/6 DS Sala 203
etyka-4/6 JS Sala 108
wf-5/6 MS Sala 201 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 AP Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
wf-6/6 #s1 Sala 201
3 9:40-10:25 historia szt-1/2 AS Sala 15
historia szt-2/2 NM Sala 104
wf-5/6 MS Sala 201 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 AP Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
geografia ŁK Sala 203
4 10:30-11:15 j.polski Ki Sala 301 matematyka KR Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 AP Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
fizyka EO Sala 106
5 11:30-12:15 j.polski Ki Sala 301 matematyka KR Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 AP Sala 16
j.polski Ki Sala 301 godz.wych KR Sala 104
6 12:20-13:05 matematyka KR Sala 203 j.polski Ki Sala 301 foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
religia-3/6 DS Sala 15
etyka-4/6 JS Sala 203
j.angielski-3/6 Gm Sala 17
j.angielski-4/6 MC Sala 408
7 13:10-13:55 informatyka-1/2 KR Sala 303 historia szt-1/2 AS Sala 15
historia szt-2/2 NM Sala 103
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 MC Sala 17
rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
8 14:05-14:50 informatyka-2/2 KR Sala 303 historia GT Sala 203 historia GT Sala 203 e_dla_bezp VS Sala 15 rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
9 14:55-15:40   biologia bV Sala 106 j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
  chemia JB Sala 106
10 15:45-16:30   j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 MC Sala 103
wos GT Sala 203   przedsięb. KM Sala 301
11 16:35-17:20         przedsięb. KM Sala 301
Drukuj plan
wygenerowano 18.09.2019
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum