5a
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55   r_j.polski Ki Sala 301   wf-6/6 #s1 Sala 201  
1 8:00- 8:45 r_matematyka-5/6 #m1 Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 WM Sala 16
historia szt-1/2 AS Sala 15
historia szt-2/2 NM Sala 203
j.polski Ki Sala 301 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
2 8:50- 9:35 r_matematyka-5/6 #m1 Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 WM Sala 16
historia szt-1/2 AS Sala 15
historia szt-2/2 NM Sala 203
j.polski Ki Sala 301 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
3 9:40-10:25 matematyka KR Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 WM Sala 16
wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s1 Sala@@
matematyka KR Sala 106 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
4 10:40-11:25 godz.wych KR Sala 104 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 WM Sala 16
wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s1 Sala@@
matematyka KR Sala 106 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
5 11:30-12:15 religia-3/6 DS Sala 406
etyka-4/6 JS Sala 201
j.polski Ki Sala 301 informatyka-1/2 KR Sala 303
rzeźba-2/2 GN Sala 18
religia-3/6 DS Sala 406
etyka-4/6 JS Sala 401
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 KG Sala 404
6 12:20-13:05 rzeźba-1/2 WM Sala 18
informatyka-2/2 KR Sala 303
j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 MC Sala 17
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
j.polski Ki Sala 301
7 13:15-14:00 rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 MC Sala 17
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 MC Sala 17
8 14:05-14:50 rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
r_j.polski Ki Sala 301 r_j.polski Ki Sala 301 wf-5/6 MS Sala 201 r_angielski-1/2 Gm Sala 202
r_angielski-2/2 MC Sala 17
9 14:55-15:40 r_j.polski Ki Sala 301   r_matematyka-5/6 #m1 Sala 104 r_angielski-1/2 Gm Sala 17
r_angielski-2/2 MC Sala 108
r_biologia-1/6 #b Sala 106
r_historia-2/6 #his Sala 203
r_filozofia-3/6 #fil Sala 104
10 15:45-16:30 r_biologia-1/6 #b Sala 106
r_historia-2/6 #his Sala 203
r_filozofia-3/6 #fil Sala 15
    r_angielski-1/2 Gm Sala 17
r_angielski-2/2 MC Sala 108
r_biologia-1/6 #b Sala 106
r_historia-2/6 #his Sala 203
r_filozofia-3/6 #fil Sala 104
11 16:35-17:20 r_biologia-1/6 #b Sala 106
r_historia-2/6 #his Sala 203
r_filozofia-3/6 #fil Sala 15
       
Drukuj plan
wygenerowano 18.09.2020
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum