2B
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55         wf-6/6 #s1 Sala 201
1 8:00- 8:45 informatyka-1/2 KR Sala 303   wf-4/6 DO Sala@@
wf-5/6 MS Sala 201
  wf ch. sala 201
2 8:50- 9:35 informatyka-2/2 KR Sala 303   wf-4/6 DO Sala@@
wf-5/6 MS Sala 201
  j.polski DG Sala 301
3 9:40-10:25 j.polski DG Sala 104   biologia BG Sala 106 wf-4/6 DO Sala 201
wf-5/6 MS Sala@@
fizyka EO Sala 106
4 10:30-11:15 j.polski DG Sala 104 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 WM Sala 16
etyka-1/6 JS Sala 108
religia-2/6 DS Sala 202
historia GT Sala 203 historia szt-1/2 AS Sala 15
foto-2/2 DT Sala 406
5 11:30-12:15 j.francuski-3/6 US Sala 103
j.niemiecki-4/6 SM Sala 202
specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 WM Sala 16
chemia JB Sala 106 foto-1/2 DT Sala 406
historia szt-2/2 AS Sala 303
historia szt-1/2 AS Sala 15
foto-2/2 DT Sala 406
6 12:20-13:05 j.francuski-3/6 US Sala 103
j.niemiecki-4/6 SM Sala 202
specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 WM Sala 16
podst. proj.-1/2 MG Sala 17
rzeźba-2/2 GN Sala 18
foto-1/2 DT Sala 406
historia szt-2/2 AS Sala 303
matematyka IK Sala 104
7 13:10-13:55 matematyka IK Sala 104 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 WM Sala 15
podst. proj.-1/2 MG Sala 17
rzeźba-2/2 GN Sala 18
rys. i mal.-1/2 KG Sala 404
rys. i mal.-2/2 AT Sala 107
matematyka IK Sala 104
8 14:05-14:50 etyka-1/6 JS Sala 106
religia-2/6 DS Sala 103
j.angielski-3/6 KW Sala 108
j.angielski-4/6 KP Sala 17
j.angielski-3/6 KW Sala 108
j.angielski-4/6 KP Sala 203
rys. i mal.-1/2 KG Sala 404
rys. i mal.-2/2 AT Sala 107
 
9 14:55-15:40 historia GT Sala 203 j.angielski-3/6 KW Sala 108
j.angielski-4/6 KP Sala 17
godz.wych JS Sala 15 rys. i mal.-1/2 KG Sala 404
rys. i mal.-2/2 AT Sala 107
 
10 15:45-16:30   geografia ŁK Sala 203 rzeźba-1/2 WM Sala 18
podst. proj.-2/2 GN Sala 17
   
11 16:35-17:20   wf ch. sala 201 rzeźba-1/2 WM Sala 18
podst. proj.-2/2 GN Sala 17
   
Drukuj plan
wygenerowano 17.11.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum