Dyrektor: mgr inż. Irena Chodyra

Wicedyrektor: mgr Iwona Wawrzyniak-Jankowska

 

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Plastycznych we Wrocławiu w roku szkolnym 2019/20

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH:

Janusz Czyżewicz - projektowanie graficzne

Tomasz Dobiszewski - podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne

Krystyna Gaca - rysunek i malarstwo, projektowanie graficzne

Józefa Kawecka-Gierko - rzeźba, jubilerstwo, kowalstwo artystyczne i metaloplastyka

Małgorzata Grabowska - projektowanie

Natalia Okoń-Rudnicka - projektowanie graficzne

Grzegorz Nowak - rzeźba

Wojciech Małek - rzeźba

Anna Płotnicka - projektowanie graficzne, rysunek i malarstwo, jubilerstwo, podstawy projektowania

Katarzyna Rutkowska - rysunek i malarstwo, jubilerstwo

Ewa Śliwińska-Orzeszyna - projektowanie graficzne, jubilerstwo, techniki druku artystycznego, jubilerstwo / urlop

Violetta Szorska - jubilerstwo

Agnieszka Traczyńska - rysunek i malarstwo

Jadwiga Wachsmann - rysunek i malarstwo

Iwona Wawrzyniak-Jankowska - techniki druku artystycznego, rysunek i malarstwo, podstawy projektowania

Andrzej Wronowski - jubilerstwo

Żemojtel Jerzy - jubilerstwo, kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, podstawy projektowania

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH:

Sylwia Boczek - pedagog szkolny

Grażyna Buczek- biologia

Irena Chodyra - chemia

Michał Czarnojańczyk - jęz. angielski

Joanna Cichoń - bibliotekarka

Grzegorz Dębicz - jęz. polski

Matylda Goś-Staszczak- jęz. angielski

Katarzyna Iwaniak-Warchoł - jęz. polski

Beata Jasionka - chemia

Ilona Kołowrotkiewicz - matematyka

Małgorzata Krotowska - przedsiębiorczość

Małgorzata Najwer-Gomułkiewicz - historia sztuki

Damian Olender - wychowanie fizyczne

Ewa Olszowy - fizyka

Alicja Ordyczyńska-Kalita - informatyka

Konrad Polański - jęz. angielski

Katarzyna Rogula - matematyka, informatyka

Dorota Sabatowicz - religia

Urszula Skrzypecka - jęz. francuski

Agnieszka Stokłosa - historia sztuki

Marzena Stangenberg - wychowanie fizyczne

Joanna Syposz - etyka, wychowanie do życia w rodzinie, filozofia

Maria Szust - jęz. niemiecki

Gabryela Taczyńska - historia, jęz. niemiecki

Jan Taczyński - geografia 

Katarzyna Walczyńska-Bożejko - jęz. angielski