K.Skulimowska

W dniu 22 maja 2021 r. jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Prośba o Wyspy Szczęśliwe", (K.I.Gałczyński), złożone z nauczycieli plastyków ZSP we Wrocławiu, po obejrzeniu i omówieniu nadesłanych prac, postanowiło nagrodzić:
 
1 nagroda - Katarzyna Skulimowska, SP nr 22 we Wrocławiu, opiekun art. Anna Boniarczyk
2 nagroda - Amelia Odrzywolska, Wrocławski Klub Formaty, opiekun art. Agata Łoboda
3 nagroda - Emilia Motyl, SP w Kamieńcu Wrocławskim, praca nadesłana indywidualnie
 
wyróżnienia równorzędne:
Martyna Ożóg - Wrocławski Klub Formaty, opiekun art. Agata Łoboda
Estera Gotwald, SP nr 3 w Środzie Śląskiej, praca nadesłana indywidualnie
Karolina Merta SP w Szewcach, opiekun art. Joanna Wieczorek
Amelia Wrzesińska - SP w Kłodzku, opiekun art. Anna Sznajger
Weronika Bąk - SP nr 75 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 21 we Wrocławiu, opiekun art. Barbara Peszko
 
Nagrody i wyróżnienia, w związku z warunkami epidemicznymi będą czekały na zwyciezców w siedzibie szkoły przy ul. Piotra Skargi 23 we Wrocławiu, od 1 czerwca 2021 r. , w godzinach 9.00 - 13.30. Gratulujemy i zapraszamy!