maraton banner 23

UPDATE! Zakończyliśmy zapisy na tegoroczny Maraton Artystyczny. Niestety liczba miejsc jest ograniczona ze względu na formułę wydarzenia oraz wielkość pracowni artystycznych.

---

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w Maratonie Artystycznym 🏃🏃‍♀️, który odbędzie się 3 czerwca w godz. 9.00-14.00. Tym razem motywem przewodnim są „Cztery smaki”.
📞 Zapisy telefoniczne od 23 maja, tel. 71 7986914. Uwaga❗ Ilość miejsc ograniczona❗ Prosimy nie dzwonić przed 23 maja.

🖌🖍✏️ Maraton Artystyczny jest wydarzeniem edukacyjno-artystycznym, podczas którego odbywają się bezpłatne warsztaty plastyczne z rzeźby, jubilerstwa, malarstwa oraz grafiki. Maraton odbywa się w formie "konkursu" – wszyscy uczestnicy muszą wykonać zadania w każdej z wymienionych dyscyplin i zebrać punkty na swojej karcie uczestnika. Warsztaty prowadzą nasi nauczyciele i uczniowie.

👉 Na maraton uczestnicy proszeni są o przybycie o godz. 8.30 (przydział do grup). Wydarzenie może zakończyć się chwilę po 14.00, w związku z rozdaniem dyplomów w szkolnej auli.

👉 Warto ubrać się w wygodny strój, który może się pobrudzić.