kafel wwwUPDATE: Mamy już komplet miejsc na Maraton Artystyczny! Dziękujemy za tak duże zaintresowanie! Do zobaczenia w sobotę :)
 
Gotowi na kreatywną podróż w cztery strony świata? Maraton artystyczny dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami.
👉 Rezerwujcie czas 28 maja (9.00 – 14.00). Obowiązują zapisy telefoniczne – od 23 maja, tel. 71 7986914.
Maraton Artystyczny jest wydarzeniem edukacyjno-artystycznym, podczas którego odbywają się bezpłatne warsztaty plastyczne z rzeźby, jubilerstwa, malarstwa oraz grafiki. Maraton odbywa się w formie konkursu – wszyscy uczestnicy muszą wykonać zadania w każdej z wymienionych dyscyplin i zebrać punkty na swojej karcie uczestnika. Warsztaty prowadzą nasi nauczyciele i uczniowie. 
❗️ Ważne! Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne – od 23 maja, tel. 71 7986914. Prosimy nie dzwonić przed 23 maja. Ilość miejsc ograniczona (ze względu na wielkość pracowni artystycznych).
❗️ Na maraton uczestnicy proszeni są o przybycie o godz. 8.30 (przydział do grup). Wydarzenie może zakończyć się chwilę po 14.00, w związku z rozdaniem dyplomów w szkolnej auli.
❗️ Zapewniamy materiały plastyczne. Warto ubrać się w wygodny strój, który może się pobrudzić