rekrutacja obraz

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji na rok 2020/21, ulotką szkolną oraz pobrania karty zapisu do szkoły. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: REKRUTACJA

Ważne informacje / aktualności kwiecień 2020 /

Informujemy, że wypełnioną kartę zapisu można przesyłać pocztą na adres szkoły lub drogą mailową na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przypominamy, że oceny z semestru pierwszego klasy ósmej uzupełnia szkoła podstawowa. Zaświadczenie lekarskie i fotografię będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Terminy egzaminów wstępnych na obecny moment nie ulegają zmianie.

Informujemy, że planowany na 18 kwietnia Dzień Otwarty szkoły został odwołany. Zapraszamy do wirtualnego "zwiedzania szkoły" w zakładkach: GALERIA i SPECJALIZACJE.