Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów artystycznych

„Tworzenie programów nauczania do nauki przedmiotów artystycznych (malarstwo, rysunek, rzeźba, projektowanie)" - szkolenie dla nauczycieli przedmiotów artystycznych.

Centrum Edukacji Artystycznej we Wrocławiu informuje o realizacji regionalnej formy doskonalenia zawodowego adresowanej do nauczycieli przedmiotów artystycznych (rysunek, malarstwo, rzeźba i projektowanie) Liceum Sztuk Plastycznych i Liceum Plastycznego w regionie dolnośląskim.

Termin – 21 marca 2023 r.
godz. 10.00 – 17.00 z przerwą obiadową w godzinach 14.00 – 15.00
Temat: „Tworzenie programów nauczania do nauki przedmiotów artystycznych (malarstwo, rysunek, rzeźba, projektowanie)"

Wykładowcy: Krzysztof Pawlak – Dyrektor LSP w Kościelcu, Jacek Wojciechowski, Krzysztof Wojtukiewicz – LSP w Kościelcu

Organizator —
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego
ul. Piłsudskiego 25
50-044 Wrocław
Tel. 71 736-60-60,

Liceum Sztuk Plastycznych
ul. Piotra Skargi 23
50-082 Wrocław
tel.71 798 69 14

Zgłoszenia (imię i nazwisko nauczyciela, nazwa szkoły) prosimy przesyłać drogą służbową (przez Dyrektora lub sekretariat szkoły) do dnia 14 marca 2023 r. do organizatorów szkolenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

INFORMACJA O SZKOLENIU DO POBRANIA (pdf)